Create a legacy

 
Arcadis Polska jest częścią międzynarodowej firmy specjalizującej się w konsultingu, projektowaniu, inżynierii oraz zarządzaniu projektami w obszarze infrastruktury, zasobów wodnych, środowiska naturalnego i budownictwa. Koncentrujemy się na projektach, które przyczyniają się do wzrostu jakości życia, mobilności i bezpieczeństwa.

Jesteśmy  globalnym liderem w usługach dla sektora prywatnego i publicznego. Nasi pracownicy są dla firmy kluczowym ogniwem w drodze do sukcesu i stanowią ogromną wartość – dlatego dbamy o ich dobre samopoczucie i satysfakcję. Ich wysokie kwalifikacje i oddanie swojej pracy to nasza siła, dlatego zależy nam, aby w zespole panowała przyjazna atmosfera, życzliwość oraz wzajemne zaufanie.

Sprawdź, co możesz uzyskać, dołączając do naszego zespołu – i przekonaj się, że Arcadis Polska jest miejscem, w którym możesz pracować tak, jak Ci wygodnie. W zespole, składającym się ze specjalistów posiadających dużą wiedzę, zaangażowanych w swoją pracę i ciągle podnoszących swoje kompetencje.
 
Aktualizacja Map Zagrozenia Powodziowego Dla Obszaru Polski
Tras Ekspresowa S19

What it's like to work with us

"Jestem dumna z tego, że pracuję w swoim zawodzie. Mogę śmiało napisać, że przez te ponad 13 lat pracy w Arcadis stałam się wysokiej klasy specjalistą. Taka firma jak Arcadis daje możliwość pracy przy różnych projektach, w tym także stanowiących wyzwanie. Arcadis to firma z wieloletnim doświadczeniem i to jest kolejna duża wartość. Każdy wie, że atmosfera w zespole to jeden z najważniejszych czynników dobrego samopoczucia w pracy - ona w Arcadis zawsze była dobra."
Katarzyna Jankowska
Starszy Konsultant ds. Środowiska
"Arcadis jest miejscem gdzie chce się pracować. Znajdziesz tu najlepszych specjalistów ale co najważniejsze znajdziesz zespół, który potrafi zrealizować każde wyzwanie i cel jaki zostanie przed nim postawiony. Ale realizując wyzwania nigdy nie zapominamy o samorozwoju, wzajemnym szacunku i dbałości o środowisko."
Krzysztof Kutek
Resilience Business Area Sales Director

Talent Community

Dołącz i bądź częścią naszego rosnącej społeczności talentów. Dowiedz się więcej o nowych, atrakcyjnych ofertach pracy.